Modul GPS Yongnuo N-918/N1

776

Nový produkt

Momentálně nedostupné

3 399,00 Kč

Více informací

 

Yongnuo N-918 GPS je náhradou vysoce kvalitní jednotky  GPS Nikon GP-1. Zaznamenává přesné místo kde se fotoaparát nachází (zeměpisná šířka a délka, nadmořská výška) a aktuální čas. Data se ukládají jako geotagy v obrazových datech (metadata).

 

GPS Yongnuo N-918 může být použit s jinými výrobky YongNuo (a dalších značek) pomocí přídavného konektoru.

 

Přijímač je namontován na saních blesku. Nevyžaduje baterie, protože je napájen z těla fotoaparátu. Kit je dodáván s kabelem (s funkcí BULB) který je spojen s přijímačem GPS. Přístroj je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, všechny kabelové spoje jsou utěsněny.

 

Během první synchronizace může vše trvat okolo 1 minuty, dokud se přijímač nepřipojí na všechny satelity. Každé následné uvedení do provozu a synchronizace bude trvat jen několik sekund.

 

GPS měření a další informace z GPS přijímače lze provést v mnoha grafických programech, např. Adobe Lightroom, který automaticky poskytuje odkaz na Google Maps při každém cvaknutí spouště. Kliknutím na odkaz nás přesměruje  přímo na vybraném místo na mapě. Tato funkce funguje také v internetových portálech jako je Picasa, Flickr nebo Twitter kde ihned po nahrání fotografie na webových stránkách, bude link přidělen automaticky.

 

 

Specifikace výrobku:

 

Zaznamenaná data: zeměpisná šířka, délka, nadmořská výška, čas.

Doba potřebná k připojení na satelit: cca 45 sec.. (Studený start), cca. 5 sekund. (Hot start)

Napájení: Napájení z těla fotoaparátu

Indikátory provozu:

  • - Červené blikající (GPS data nejsou zaznamenány)
  • - Zelená bliká (GPS data zaznamenána s využitím tří satelitů)
  • - Svítí zelená LED (zjištěny čtyři nebo více satelitů, data GPS jsou přesnější)
  • - Upevnění: do sáněk fotoaparátu